Menu

من در اين آخرين لحظات زندگى بر آنچه كه در مقابل مشككين در قضيه حضرت فاطمه زهراعليها السلام انجام دادم مُصرّم و با قلبى مطمئن به ديدار يار مى ‏روم بعد از موقف‏گيرى فقيه مقدس ميرزاى تبريزى ‏قدس سره در مقابل مشككين در قضيه حضرت فاطمه زهراعليها السلام و تأثير آن، عده‏اى از مشككين سعى مى كردند براى بازگرداندن اعتبار خود آنگونه تبليغ كنند كه ميرزاى تبريزى ‏قدس سره از آن مواقف خود عقب نشينى كرده و ديگر آن اعتقاد را نسبت به فلانى ندارد. در آخرين روزهاى عمر پر بركت مرحوم ميرزاقدس سره ايشان به فرزند خود تأكيد كردند كه من آنچه كه انجام داده‏ ام براى رضاى خدا و به محبت و مودّت اهل بيت‏ عليهم السلام بوده و تا آخرين لحظه بر آن مواقف خود اصرار دارم و با اعتقاد كامل به آنچه كه انجام داده ‏ام (از قبيل سخنرانى استفتاء و...) معتقدم و هيچ‏گونه تغييرى در مواضع خود نداده و دوباره بر آن تأكيد مى ‏كنم مبادا بعضى بخواهند سوء استفاده كنند و سم‏پاشى كنند كه ميرزاقدس سره از كرده خود پشيمان شد، خير، من بر آنچه انجام دادم يقين داشته و دارم و تا آخرين نفس از آن مواقف دفاع مى ‏كنم و با قلبى مطمئن به سوى پروردگار سفر مى ‏كنم، فرزندم تو موظّفى هركسى از تو سؤال كرد بگوى آنان كه در قضيه حضرت‏ عليها السلام شك مى ‏كنند ضال و مضل هستند و از رحمت خدا بدور هستند و قضيه فاطمه زهراعليها السلام از مسلمات نزد شيعه اثنى عشرى است و از ضروريات مذهب مى ‏باشد و هركس به هر نحوى در آن مجامله كند فرداى قيامت مسئول است.

حضرت امام حسن عسکری:
فقر با ما ، بهتر از ثروتمندی در کنار دشمنان ماست.
و کشته شدن با ما بهتر از زندگی در کنار دشمنان ماست.
و ما پناهگاه کسی هستیم که به ما پناه آورد.
و نور هدایت برای کسی هستیم که خواهان بصیرت از ما باشد.
و نگهبان کسی هستیم که به ما تمسک جوید.
پس هر کس ما را دوست بدارد با ما در درجات والای بهشت خواهد بود.
و آن که از ما جدا شد به سوی آتش خواهد رفت.

برو بالا