Menu

مكاشفه حضور فقيه مقدس‏(قدس سره) در كربلاى معلى فاضل محترم حجت الاسلام شيخ حسين مطلّبى فشاركى مى ‏گويد: من در ماه جمادى ‏الثانى سال 1428، يك شب قبل از شهادت حضرت فاطمه زهراعليها السلام موفق شدم در كربلاى معلى و در منزل مسكونى مرحوم ميرزاقدس سره (در كربلا) كه نزديك حرم مطهر مى‏ باشد، بيتوته كنم. در حال دعا و ذكر بودم كه دخترم، كه اهل خدا است و توسلات فراوانى دارد و از اين جهت موفق است فرياد زد: «بابا! بابا! مرحوم ميرزاى تبريزى ‏قدس سره در اتاق عقبى نشسته است. دخترم مى‏ گفت: هنگامى كه درب اتاق را باز كردم، يك لحظه ايشان را مشاهده كردم كه در حال توسل بر روى زمين نشسته بود.» شيخ حسين فشاركى مى ‏گويد: من از اين مكاشفه متعجب نشدم؛ زيرا كه مى‏دانستم مرحوم ميرزاقدس سره چقدر عاشق سيد الشهداءعليه السلام بود و با اين مكاشفه برايم روشن شد كه روح بلند ايشان در كربلاى معلى حضور دارد. اشخاصى مثل ايشان كه خود را به تمام معنى فدايى مذهب كرده بودند و در مجالس ابا عبداللَّه الحسين‏ عليه السلام از خود بى خود مى ‏شدند و آن گونه اشك مى ‏ريختند، حضور روح معنويشان در كربلاى معلى بعيد نمى ‏باشد و خداوند اين عنايت را به مرحوم ميرزاقدس سره كرده است كه در آن سرزمين حضور يابند. يادش گرامى باد كه عاشقانه در مصائب اهل بيت‏ عليهم السلام بى ‏تابى مى ‏نمود و گريه‏ هاى فراوان مى ‏كرد و مى‏ فرمود: امام حسين‏ عليه السلام همه چيز خود را در راه خدا فدا كرد.

حضرت امام حسن عسکری:
فقر با ما ، بهتر از ثروتمندی در کنار دشمنان ماست.
و کشته شدن با ما بهتر از زندگی در کنار دشمنان ماست.
و ما پناهگاه کسی هستیم که به ما پناه آورد.
و نور هدایت برای کسی هستیم که خواهان بصیرت از ما باشد.
و نگهبان کسی هستیم که به ما تمسک جوید.
پس هر کس ما را دوست بدارد با ما در درجات والای بهشت خواهد بود.
و آن که از ما جدا شد به سوی آتش خواهد رفت.

برو بالا